„Żydy i bambusy” – Prawicowe media odcinają się od młodej działaczki!

0
1623
źródło https://www.facebook.com/Agnieszka-Malinowska-582105585270276/

Mimo wielu emocji związanych z meczami trwającego Euro 2016 musiało się wydarzyć coś niespodziewanie widowiskowego. Młoda dziewczyna, sympatyczka ruchu JKM oraz działań Organizacji Estera zasłynęła ksenofobicznymi i rasistowskimi wpisami na jednym z portali społecznościowych. Nie mogła się spodziewać, że wypowiedź nabierze takiego rozgłosu. I przyniesie ze sobą takie konsekwencje.

Lewicowe media szybko podchwyciły temat i wystawiły dziewczynę na atak ze wszystkich stron. Młoda, nierozgarnięta jeszcze osoba, szybko usunęła rażące wpisy i postanowiła się poradzić swojego mentora. Radę zdecydowała się opublikować na serwisie Facebook.com, pod zamieszczonym przez NaTemat.pl artykułem.

źródło https://www.facebook.com/natematpl
źródło https://www.facebook.com/natematpl

Sprawą zajęły się również media skrajnie prawicowe, które odsunęły od siebie działaczkę. Jak czytamy w oświadczeniu jednego z portali – Nie pozwolimy na takie zachowanie osoby, która utożsamia się z naszą organizacją. To już koniec kariery tej młodej dziewczyny. Nie pozwolimy aby ktoś, kto chce nas reprezentować zachowywał się w ten sposób. Nie można w takim kontekście pisać słowo „żyd” z dużej litery!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.