Chytra Baba z Radomia złożyła jaja w Piekarach Śląskich. Młode wlazły do parku!

0
2655
źródło pixabay.com (CC0)

Samorządowcy z Piekar Śląskich postanowili urządzić dzieciom wielkanocną grę terenową. W miejskim parku wydzielono przestrzeń w której ukryto około 400 czekoladowych jaj. Plany pokrzyżowała straszliwa tragedia.

Chytra Baba z Radomia. Pogłoski mówią o starszej kobiecie posiadającej nadnaturalnie długie ręce do których przykleja się wszystko co nie jest, a może być jej. Od kilku lat (gdy słuch o niej zaginął) wykorzystywana jest przez radomian do straszenia niesfornych dzieci.

Nikt nie wierzył, że Baba naprawdę żyje.

Dziś już wiemy, że Chytra Baba z Radomia wiedząc, że została rozpracowana (a jej wizerunek upubliczniony) postanowiła ukryć się przed światem. Prawdopodobnie aby przeczekać internetową nagonkę zahibernowała swoje ciało. Na wszeki wypadek złożyła również jaja. Świadczą o tym fakty.

W chwili rozpoczęcia gry terenowej na linii mety stały wyłącznie dzieci. Sygnał dźwiękowy rozpoczynający zabawę okazał się dramatyczny w skutkach. Z ciemności wyłoniły się kilkanaście osób, które tratując i odpychając dzieci rozpoczęło walkę o słodkości.

Służby mówią o kilkunastu rannych. W tym o kilku w stanie ciężkim.

Do Piekar Śląskich zmierza Premier, który osobiście koordynować będzie akcję wyłapania i uśpienia całego miotu Chytrej Baby. W czasie akcji pacyfikacyjnej mieszkańcy muszą pozostać w domach.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku