Wirtualna szczoteczka do zębów hitem sprzedaży w zachodniej Europie!

0
453
wirtualna szczoteczka do zębów dla leniwych

Zapomnij o trudach szczotkowania zębów każdego dnia rano i wieczorem! Dzięki rewolucyjnej aplikacji możesz cieszyć się, że umyłeś zęby nieruszających się przy tym z kanapy! Ta innowacyjna szczotka do zębów działa jak magiczna różdżka, która w ciągu kilku sekund wyczaruje idealnie czyste i lśniące zęby, bez konieczności wysiłku – a wszytko na ekranie Twoje smartfona.

To właśnie ta maszyna została uznana za genialny wynalazek w dziedzinie higieny jamy ustnej i odmieni życie każdego, kto cierpi na lenistwo.

Nie ma już potrzeby tracić czasu na szczotkowanie zębów przez kilka minut rano i wieczorem. Wystarczy wykupić abonament i ściągnąć aplikację z Google lub App Store, nacisnąć przycisk i już, efekt jest natychmiastowy! Aplikacja otaguje Cię na instagramie i stworzy obraz na którym oddajesz się porannej toalecie.

Dzięki innowacyjnemu systemowi wibracji Twój telefon będzie wydawał dźwięki, które do złudzenia przypominają działanie szczoteczki sonicznej, co wprawi Cię w komfort i dobry nastrój.

A to nie wszystko! Wirtualna szczotka do zębów posiada również wbudowany system wybielający, który rozświetla zęby, pozbywając się żółtych plam. W wyższych abonamentach – na wszystkich zdjęciach zapisanych w pamięci telefonu. W ten sposób, można zapomnieć o wizytach u dentysty, a także uniknąć kosztownych zabiegów wybielających.

Można powiedzieć, że Wirtualna szczotka do zębów to przyszłość higieny jamy ustnej. Dzięki niemu, każdy może cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku na tradycyjne szczotkowanie zębów. Czy to nie jest fantastyczne?

Oczywiście, ta innowacyjna szczotka do zębów ma kilka minusów, w tym brak utrzymania higieny jamy ustnej w należytym porządku. Nie zmienia to jednak faktu, że już teraz, ludzie na całym świecie zacierają ręce na myśl o możliwości posiadania tej aplikacji.

Nie trać już więcej czasu i zainwestuj w wirtualną szczotkę do zębów – Twoje zęby nigdy nie będą wyglądać na zdjęcia lepiej!

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo. Dane zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność!