Czy ślimaki to najinteligentniejsze stworzenia na Ziemi?

0
613

Londyn, 24 marca, 2023 roku. Sala była wypełniona po brzegi różnymi specjalistami – od zoologów po neurobiologów. Wszyscy byli zainteresowani tematem, który wydawał się być dość absurdalny.

Wszystko zaczęło się od wystąpienia dr. Żurawskiego, który przedstawił swoją teorię na temat ślimaków. Twierdził, że te małe stworzenia posiadają niesamowitą inteligencję, która przewyższa ludzką. Były to słowa, które wywołały burzę wśród uczestników konferencji.

Ale jak to możliwe? Przecież ślimaki są jednymi z najprostszych organizmów na Ziemi. Dr. Żurawski wyjaśnił, że jego badania pokazały, że ślimaki posiadają zdolność do rozpoznawania kolorów, pamiętania i reagowania na różne bodźce. Zdaniem naukowca, te cechy wskazują na to, że ślimaki posiadają coś więcej niż tylko prostą zdolność do przystosowania się do swojego środowiska.

Po wystąpieniu Żurawskiego, na scenie pojawił się profesor Kaszelański, który zdecydowanie oponował wobec teorii kolegi. Jego argumenty były jednak dość nieoczekiwane – twierdził, że ślimaki są w rzeczywistości kosmitami, którzy zostali wysłani na Ziemię w celu obserwacji ludzkości.

To była zupełna szokująca teoria, która wywołała wiele dyskusji i pytań. Jednakże, gdy profesor zaczął przedstawiać dowody swojej teorii, stało się jasne, że obaj się mylili. Wszyscy zrozumieli, że należy traktować tę konferencję z przymrużeniem oka i nie brać jej zbyt poważnie.

Jeżeli ślimaki posiadające zdolność do rozpoznawania kolorów, pamiętania i reagowania na różne bodźce są określone jako najinteligentniejsze stworzenia na Ziemi, to znaczy, że wyborcy mainstreamowych partii politycznych są niczym „Pitogoras” w świecie brzuchonogów.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo. Dane zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność!