Nadchodzi reforma programu 500 Plus. Rząd zmienia sposób wypłacania świadczeń.

0
5878
źródło pixabay.com (CC0)

Rząd rozpoczął wdrażanie reformy programu „Rodzina 500 plus”. Zmiany zapewnią wygodniejszy dostęp beneficjentów do środków finansowych. Teoretycznie zyskać mają najbiedniejsi.

Marszałkowie podjęli decyzję o wstrzymaniu wypłat świadczeń z tytułu udziału w programie Rodzina 500 plus. Wszystko przez ogromne potrzeby które skurczyły stany magazynów z żywą gotówką.

Wypłacane do dzisiaj pieniądze zostaną zastąpione „nagrodami rzeczowymi”. Choć na pierwszy rzut oka sprawa brzmi fatalnie to samo działanie może być ukłonem do społeczeństwa.

W biblii czytamy, że chcąc nakarmić żebraka powinniśmy podarować mu wędkę zamiast ryb. Dokładnie taki wariant zakładamy przy realizacji nowego programu „Rodzina 500 Plus” – twierdzą politycy

W ciągu najbliższych kilku dni do domów beneficjentów zostaną dostarczone drukarki wraz z matrycami do produkcji banknotów.

Zabieg pozwoli na wydrukowanie takiej ilości pieniędzy jaką rodziny będą potrzebowały.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku