Ostatnia szansa podkomisji Smoleńskiej. Jest decyzja o rekonstrukcji zdarzeń!

0
1673
źródło pixabay.com (CC0)

Przewodniczący podkomisji Smoleńskiej podjął decyzję o uruchomieniu specjalnej procedury dowodowej. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zostanie odtworzona cała trasa samolotu.

Szef podkomisji Smoleńskiej złożył podanie o dofinansowanie najnowszych badań nad sprawą. Niezbędne dokumenty trafiły na biurko Ministra Finansów. Wszystko wskazuje na to, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Bez wraku niezbędnego do badań nie jesteśmy w stanie przeprowadzić ekspertyzy która ostatecznie rozwiąże sprawę katastrofy. W takiej sytuacji pozostaje przeprowadzenie eksperymentu – czytamy w komunikacje prasowym

Do przeprowadzenia próby zostanie zakupiony samolot TU-154 który wykona swój ostatni rejs zakończony uderzeniem o brzozę. Według wyliczeń przeprowadzonych przez Przewodniczącego podkomisji Smoleńskiej statek łagodnie osiądzie na ziemi nie raniąc ludzi w środku.

Niestety, pieniądze to nie wszystko. Mimo zaoferowania wysokich wynagrodzeń, brakuje chętnych do odtworzenia ról pasażerów.

Prezydent Federacji Rosyjskiej obiecał współpracować z Podkomisją na wszystkich szczeblach organizacji eksperymentu. Postawił przy tym warunek. Na pokładzie samolotu dokonującego „ataku” na brzozę musi znajdować sie Antoni Macierewicz.

Opozycja oraz partyjni koledzy posła wyrazili aprobatę i propsują propozycję Putina.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku