Rekord promili na świecie pobity w Polsce! W noc sylwestrową miał 31 promili we krwi!

2
153918
źródło Canva.com

W nocy sylwestrowej w małym miasteczku na polskiej prowincji miało miejsce wydarzenie, które wstrząsnęło światem medycyny i policyjnych statystyk. Pobity został rekord promili na świecie! Mężczyzna w wieku około 40 lat, którego tożsamość nie została ujawniona, osiągnął niewiarygodne 31 promili alkoholu we krwi.

Wszystko rozpoczęło się podczas hucznej imprezy sylwestrowej. Nieodpowiedzialny imprezowicz postanowił „świętować” w sposób nadmiernie ekstrawagancki. Świadkowie opowiadają, że mężczyzna przeszedł do historii lokalnych klubów i pubów, chlając jak szalony w nadziei na niezapomnianą noc. Jednakże, nawet najbardziej doświadczeni alkoholicy byliby zszokowani wynikiem mężczyzny. Bohater osiągnął nieprawdopodobne 31 promili, ale również pozostał przy życiu.

Po zgłoszeniu interwencji na miejscu pojawiły się służby ratunkowe oraz policja. Pomimo zagrożenia dla zdrowia mężczyzny, udało się go bezpiecznie przetransportować do szpitala. Pacjentowi zafundowano terapię odtruć. Lekarze określili jego stan jako skrajnie krytyczny, jednakże dzięki intensywnej opiece medycznej oraz nieustannemu monitorowaniu, mężczyzna doszedł do siebie.

Incydent ten wywołał wiele kontrowersji, zwłaszcza w kontekście nadmiernego spożywania alkoholu i jego konsekwencji dla zdrowia. Z drugiej strony, uświadomił społeczeństwo o potrzebie większej świadomości na temat zagrożeń wynikających z nadużywania alkoholu.

Policja obiecuje ścisłe dochodzenie w celu ustalenia, czy w zdarzeniu udział miała jakaś nielegalna działalność lub czy ktoś może był odpowiedzialny za wypicie tak szokującej ilości alkoholu. W międzyczasie, światowy rekord promili ustanowiony w Polsce stał się ostrzeżeniem przed nadużyciem alkoholu i apoteozą potrzeby rozwagi podczas imprezowania, szczególnie w okresach takich jak sylwester.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

2 KOMENTARZE

    • Się zgadza. Ale biorąc pod uwagę, że promil oznacza Oznaczany symbolem ‰. Stanowi dziesiątą częśćprocenta, a więc: Jeżeli w krwi masz 0,030% czystego alkoholu można przyjąć, że Twoja krew ma ok 0,3 volta mocy. Ładniej brzmiało jak podkręciliśmy statystykę ;]