Rekord w lotto! 200 tysięcy osób trafiło „szóstkę” w lotto przez zbieg okoliczności!

0
2168
źródło pixabay.com

W tysiącach domów ludzie zaczęli wiwatować na wieść o wygranej szóstce w lotto! Część z tych osób zdążyła już zapewne zwyzywać sąsiadów, zwolnić się z pracy, a nawet wyrzucić z domu teściową. Zapewne razem z żoną. Wszystko za sprawą niesamowitego losowania, które dzisiejszego dnia zmieni historię Polski!

Pomyśl, że po kolejnym masakrycznym dniu dochodzisz do wniosku, że czas na zmiany. Wszyscy grają w lotto, przynajmniej podczas dużego losowania, wiec postanawiasz i Ty tym razem „zaryzykować” magiczne 3 polskie złote. Idziesz do kolektury. Ponieważ wszyscy mają takie same szanse skreślasz na kuponie liczby 1,2,3,4,5 i 6. I wygrywasz.

Jak jeszcze nieoficjalnie podają pracownicy lotto, osób, które wygrały może być nawet 200 tysięcy. Ponieważ za „szóstkę” nie ma gwarantowanej stawki minimalnej jeżeli stawka przekracza w pierwszym losowaniu „milion”, osoby które wygrały mogą otrzymać po około 300 pln na głowę.

Osobom, które zgarnęły wygraną szczerze gratulujemy i trzymamy kciuki, żeby nie zdążyły narobić sobie więcej szkód niż ewentualnego pożytku.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.