TOP 10 prezentów, które zadowoli dziecko – jeżeli nie jesteś biedny [PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA]

0
1565
źródło pixabay.com

Pierwsza Komunia Święta to najwspanialszy czas dla naszych najmłodszych. Nie tylko zobaczą dalszą i bliższą rodzinę, pobawią się w przy restauracyjnym ogrodzie, ale również (i co najważniejsze) otrzymają tonę pięknych i drogich prezentów.

Przygotowaliśmy listę totalnego TOP 10 dla tych rodziców, którzy NAPRAWDĘ kochają swoje dzieci i są w stanie kupić im to co najlepsze.

Koń + zagroda + obsługa (zestaw)
Totalny hit tego roku. Na konia może i stać sporo osób, ale żeby wybudować mu prawdziwą stajnię, wynająć trenera z całą obsługą – już niekoniecznie! Pozwolić sobie na taki wydatek może prawdziwy krezus i biznesowy rekin.

Limuzyna + szofer + ochroniarz
Młody biznesmen powinien od początku wiedzieć co znaczy lans. Dzięki odpowiedniemu środowisku rodzic może zapewnić swojemu dziecku odpowiednie warunki do naturalnego wzrostu pokazując mu, że oprócz limuzyny i szofera, warto mieć pod ręką ochroniarza.

Aparat fotograficzny + zestaw obiektywów
Mimo, że nie wszystkie dzieci lubią robić zdjęcia, to każda z pociech chętnie pochwali się zestawem fotograficznym wartym więcej, niż roczna pensja obojga rodziców rówieśników.

Komputer
Brzmi niewinnie? 16 procesorów, każdy z taktowaniem minimum 6.1 GHz, 160 GB RAM, 2 tera dysku SSD, najdroższa karta graficzna chłodzona azotem. Taki sprzęcik pozwoli Twojemu dziecku być na TOPie przynajmniej przez najbliższych 12 miesięcy!

Rachunek bankowy
Każdy młody człowiek powinien otrzymywać kieszonkowe oraz posiadać rachunek bankowy, dzięki któremu nauczy się odpowiedzialności oraz szanowania ciężko zarobionych przez podwykonawców taty pieniędzy! Oczywiście na koncie musi się znaleźć minimum 200 tysięcy pln z opłaconym podatkiem.

Mieszkanie
Kilka mieszkań może bardzo przydać się w przyszłości. Po pierwsze zapewnią odpowiedni start w dorosłość, poza tym pieniądze zarabiane na ich wynajmie, pozwolą godnie przeżyć studenckie czasy.

Kurs pilotażu statku powietrznego
Młodzi ludzie, mając kochanych i zamożnych rodziców podróżują po całym świecie. W związku z tym latanie samolotem nie jest niczym niezwykłym. Chyba, że sami go pilotujemy i mamy szansę otrzymać licencję, która pozwoli nam latać własnym statkiem powietrznym!

Wyspa
Kilka zbankrutowanych, postkomunistycznych państewek wysprzedaje wyspy na Pacyfiku. Ponieważ ilość ich jest ograniczona, każda wysepka może być idealnym, wyjątkowym prezentem dla pociechy!

Rower
Rower to doskonały sposób na zachęcenie pociechy do aktywności fizycznej. Kupując licencję na którąś ze starych, zamkniętych już firm motoryzacyjnych, możemy odnowić je w duchu młodego przedsiębiorcy!

Wieczór z gwiazdą
Snoop Dog, Doda, Manson czy Chylińska. Płacąc czasami miliony dolarów gwiazdy formatu międzynarodowego (lub znacznie tańsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej), możemy wysłać dziecko na największą imprezę swojego życia. Wśród gwiazd, które nie są proponowane dla młodych ludzi znajduje się m.in. Polański. W zestawie z niektórymi ludźmi sławy dodawane są zestawy wezeliny.

Większość z w/w prezentów jest namiastką rodzicielskiej miłości przekazywanej w fizycznej formie na ręce pociechy.

Tylko prawdziwie kochający rodzice oraz najbliższa rodzina są w stanie kupić swoim pociechom naprawdę drogie i wyszukane prezenty.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.