Podczas Szczytu NATO udaremniono bombowy zamach terrorystyczny!

0
2613
źródło pixabay.com

W dniu dzisiejszym ratusz przedstawił podsumowanie szczytu NATO pod względem incydentów. Dziennikarzy zmroziła informacja, że w dniach 7-9 lipca udaremniono bombowy zamach terrorystyczny, który był wycelowany w naszych sojuszników. Sytuację opanował Pan Janusz.

Pan Janusz. Warszawski bezdomny, alkoholik i mend społeczny uratował miliony istnień i prawdopodobnie zatrzymał rozpętanie III Wojny Światowej. Bomba umieszczona w starym klimatyzatorze, podrzucona kilka tygodni temu, nie zaniepokoiła służby bezpieczeństwa, które mimo sprawdzenia obiektu, nie uznały go za niebezpieczny – mówi rzecznik stołecznego ratusza

Ustalono, że stary klimatyzator dzień przed rozpoczęciem szczytu został zabrany przez złomiarzy pod dowództwem Pana Janusza i rozkręcony na terenie opuszczonej fabryki w Ursusie, gdzie doszło do eksplozji ładunku.

Śmierć złomiarzy nie poszła na marne. W nagrodę za zasługi władze Warszawy postanowiły nakazać zdjęcie blokad dostępowych do śmietników na terenie swojej gminy.

Obok Pomnika Piłsudskiego, pod Pałacem Prezydenckim stanąć ma monument przedstawiający Pana Janusza. Trzymającego w ręku butelkę truskawkowej pryty i ciągnącego stary klimatyzator, który uratował ludzkość od zagłady.

Za pomnik ma zapłacić rozlewnia wyrobów spirytusowych Jabcok w Parzęczewie, która produkowała ulubiony napój Pana Janusza. Dyrektor zakładu dodatkowo, ma zostać wyróżniony orderem Orła Białego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.