POLICJA PRZYPOMINA: w dniach 7-9 lipca tylko NATO może mieć szczyt!

0
1087
źródło pixabay.com

Służby miejskie przypominają, że w trakcie odbywającego się w Warszawie szczytu NATO wprowadzono restrykcje obowiązujące wszystkie osoby będące na terytorium RP! Wyłączone ulice, wzmożone kontrole, brak możliwości latania dronami to początek góry lodowej. 

Ponieważ spotkanie sojuszników obwarowane jest milionem przepisów i uregulowań prawnych, redakcja The Onion Daily postanowiła sprawdzić co oprócz już męczących procedur i wyłączeń komunikacyjnych w mieście może nam zaszkodzić. Najbardziej zaskoczył nas punkt dotyczący ZAKAZU szczytowania.

W trakcie szczytu NATO jest całkowity zakaz szczytowania. Seks uprawiać można, ale bez szczęśliwego finału – mówi rzecznik prasowy odpowiedzialny za kontakt z mediami.

Skąd taka decyzja nie wiadomo. Pewna natomiast jest kara za łóżkowe ekscesy. Osoby, którym zostanie udowodniona wina i zostaną doprowadzone przed sąd, mogą zostać skazane na oczyszczanie szlaku po listopadowych manifestacjach.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.