Jednak się udało! ŚDM z dyspensą na niepokalane poczęcia!

0
2863
źródło pixabay.com

Po wielu rozmowach organizatorów z duchownymi udało się dojść do porozumienia. Podczas odbywających się w Krakowie ŚDM wszystkie niezamężne kobiety otrzymują dyspensę na niepokalane poczęcie!

To milowy krok w organizacji duchowych imprez masowych – mówią organizatorzy, dodając – każda kobieta, po powrocie z „brzuchem” ze ŚDM może liczyć na wsparcie rodziny, znajomych oraz parafian, którzy dzięki rozwijającemu się w brzuchu matki płodowi, będą mogli namacalnie odczuć Boski Pierwiastek.

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na współżycie dopiero po ślubie. Według badań prowadzonych przez Stolicę Apostolską, osoby, które przybywają na podobnych wydarzeniach nie uprawiają seksu, nie wspominając o korzystaniu z używek.

Z podanymi faktami ciężko się spierać. Dyspensa obejmuje wszystkie kobiety powracające ze ŚDM w stanie błogosławionym, które oficjalnie będą duchowo wspierane przez parafie. Finansowo wspomagać młode mamy ma program 500+.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.