Opublikowane logo Polskiej Agencji Kosmicznej było blefem! Znamy szczegóły!

0
1535
źródło canva.com

150 tysięcy pln netto. Tyle kosztować będzie nowe logo Polskiej Agencji Kosmicznej. Choć na ich oficjalnym fanpage’u ogłoszono już „zwycięzcę” konkursu, to jednak okazało się blefem. Przypomnijmy, że Polska Agencja Prasowa aby sprawdzić czujność internautów wrzuciła na swojego timeline pokeball’a w trójkące z kółkiem niczym satelita. Genialne „dzieło” miało być instalacją arcyartysty. 

Wszystkie twory fejkowego malarza przypominają np. zafajdane majtki (Pomorze) czy w/w pokeball w trójkącie z kółkiem niczym satelita (Polska Agencja Prasowa). Tak czy siak – każde „dzieło” artysty stoi pod kątem drwin i kpin. Jedynym plusem w/w dzieła jest to, że ludzkość dowiedziała się, że Polska i Kosmos nie oznacza wyłącznie Kopernika, czy kreskówkowego Kapitana Bomby.

Prawdziwe logo przedstawiamy poniżej. Logotyp przedstawia naturystyczny ład świata w oparciu o porządek ludzkości pomieszany z dobrami, jakie przyniesie nam docelowa penetracja kosmosu. Projekt jest autorstwa młodego i śmiałego twórcy Juliusza Fiutkowskiego, który swymi projektami zasłynął na arenie międzynarodowej.

Po zaakcepotowaniu logotypu przez zleceniobiorcę twórca przyznał się, że dołączył do projektu, ponieważ spodobało mu się słowo „penetracja”.

źródło Juliusz Fiutkowski/canva.com
źródło Juliusz Fiutkowski/canva.com

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.