Rodzice 12-letniej Zuzi aresztowani! Napisała w toalecie „Prezydent Andrzej Dupa”

2
3219
źródło canva.com

W jednej z Krakowskich szkół podstawowych odbyła się nagonka na chuligana i złoczyńcę, który w murach danej szkoły rozpoczął swą edukację. Dyrekcja wynajęła grafologa i przez kilka tygodni przesłuchiwała wszystkich uczniów.

12-letnia Zuzia jest wyjątkowo zwyrodniałą postacią. Wystając głową ponad stół zaczęła próby obalenia systemu i zniszczenia dobrej opinii Prezydenta Andrzeja Dudy. Gdy wewnętrzne dochodzenie wspierane przez Prokuraturę rejonową w Krakowie przyniosło efekty i wytypowano wichrzycielkę, ruszyła machina nie do zatrzymania.

Policyjni antyterroryści wpadli do domu rodziców dziewczynki wybijając okna przez które wrzucili granaty dymne i obezwładniające, wyważyli drzwi specjalnym taranem i zastrzelili ich 3-letnią sukę ratlera po tym, gdy rzuciła się do nóg policjantów. Przy ataku na dom groźnej grupy przestępczej wybito dwa zęby ojcu dziewczynki, matka do dziś ma niedowład lewej ręki.

Rodzice młodej bandytki trafili do aresztu na trzy miesiące. Dziewczynka do ogłoszenia wyroku zostanie pod opieką Domu Poprawczego.

Prokuratura? Dajcie spokój :/” – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

2 KOMENTARZE

  1. To się w końcu da dojść do tego, czy nie, kto takie hasła pisze w toalecie? Swoją drogą taka akcja za obrazę? Przesada. Co innego jakby próbował zamachu na prezydenta. Dla mnie to kolejny dowód na to, że obecna władza przegina