Nowa Miss Polski nie nacieszyła się koroną zbyt długo – dziś została zdetronizowana!

0
2155

W niedzielę 6 grudnia, 31 finalistek stanęło do walki o tytuł najpiękniejszej w kraju. Jak zwykle było to jedne z najbardziej efektownych show tego roku, a ceremonię wręczenia korony najbardziej urodziwej Polce obejrzało prawie… 2,9 mln widzów!

Nową Miss Polski 2015 została Magdalena Bieńkowska. 22-letnia studentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Nic nie wskazywało na to, że koronę będzie musiała oddać raptem po tygodniu panowania. Informacja o detronizacji została jej przekazana przez organizatorów konkursu Miss Polonia, tuż po wywiadzie, który udzieliła jednemu z plotkarskich serwisów internetowych.

Płacz, łzy, wyrywanie włosów, wyrzucanie najdroższych szminek oraz zdzieranie z siebie drogiej bielizny nic nie pomogło. Decyzja o odebraniu tytułu była ostateczna, a nakaz jej wykonania podpisał sam Prezydent Duda.

Zdziwienie jakie przyszło chwilę póżniej wywołało gromką radość na byłej Miss. Tytuł najpiękniejszej zdobył Edmund Janniger – 20-letni doradca Antoniego Macierewicza, który niedawno odszedł z MONu po krytycznej fali memów oraz komentarzy na wszystkich platformach społecznościowych znanych człowiekowi.

antoni_macierewicz i edmund_janniger The Onion Daily
Żródło: cdtracker.co.pl

Skoro robiliście sobie ze mnie jaja i musiałem opuścić szeregi ministerstwa to przynajmniej Antek załatwił mi inny tytuł. Dla niego zawsze byłem piękny – powiedział Edmund Janniger w krótkim wywiadzie wyłącznie dla The Onion Daily.

Minister Obrony Narodowej, Antonii Macierewicz, popiera decyzję jury konkursu i ogromnie cieszy się z postępów swojego podopiecznego oraz zaznacza, że decyzja jury została podjęta bez żadnego przymusu.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.