Jarosław Kaczyński zainwestuje w samochód na węglowodany!

0
1444
źródło pixabay.com

Jarosław Kaczyński na jednej z ostatnich konferencji prasowych wprowadził dziennikarzy w tajemnicę budowy super auta, które dystrybuowane przez RP stanie się międzynarodowym hitem!

WĘGLOWÓZ jest połączeniem elegancji z klasyką. Skórzana tapicerka, stalowe, chromowane wykończenia oraz silnik parowy napędzany węglem – to tylko kilka z wymienianych zalet produkowanego przez Polską myśl techniczną pojazdu.

Auto na wysokości drążka zmiany biegów będzie miało zamontowane drzwiczki służące do dosypywania węgla do kotła. Niewielki schowek pod łokciem pozwoli zgromadzić aż 10 kg tego surowca, dzięki czemu nie będzie trzeba zatrzymywać pojazdy aby dodać mu pary.

Do każdego pojazdu ma zostać dorzucony posrebrzany szpadelek, dzięki któremu, uzupełnienie surowca w palenisku nie będzie brudziło rąk ani tapicerki.

Jak zaznaczył pomysłodawca projektu, węgiel jest bardzo tani i niektórym osobom wydaje się, że nie warto go produkować. Po sprzedaży licencji na silnik spalinowym im. Kaczyńskiego, Polska zostanie krajem węglem i miodem płynącym.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.