AMA w wydaniu specjalnym! Najlepsi spirytyści odpowiedzą na pytania

0
846
źródło pixabay.com

Na rozpoznawalnym większości internautów portalu wykop.pl ścierały się dwie, skrajne armie. Prawdziwa batalia o wolność słowa i dobry gust trwała godzinami. Ugrupowania nie wiedziały jeszcze, że serwis szykuje dla nich coś mocniejszego.

Spirytystyczna AMA będzie wielkim sukcesem. Dzięki największym autorytetom w materii wzywania zmarłych będziemy mogli zadać pytania takim postaciom jak Kuba Rozpruwacz, Czyngis-chan, Wład Palownik, a nawet… z czeluści piekieł zostanie ściągnięty sam Adolf Hitler – mówią twórcy precedensowej idei.

Nie wiadomo kto stoi za pomysłem, ale internetowa społeczność ponownie została podzielona. Wśród obozów możemy spotkać osoby uważające pomysł za idiotyczny z natury, niewierzących, wierzących, hejterów, sceptyków, malkontentów i tym podobnych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.