Imigrant wniósł na pokład samolotu pas szahida za zgodą Szweckich służb!

0
1387
źródło pixabay.com

Na Szweckim lotnisku dochodzi do absurdów, które potrafią zmrozić krew w żyłach obserwatorów. Na pokład samolotu lecącego ze Szwecji, do Brukseli wszedł mężczyzna z uzbrojonym pasem szahida.

Jak twierdzi obsługa, mężczyzna miał wykupiony bilet VIP z ekskluzywną odprawą bez kolejki. Dodatkowo, przedstawił dokumenty potwierdzające status uchodźcy, zezwalające na jednorazowe wakacje.

Gdy system wykrył ładunki wybuchowe rozpoczęliśmy procedury alarmowe. Podejrzany przyznał się do ich posiadania, ale obiecał, że nie zdetonuje bomby na lotnisku czy pokładzie samolotu. Nie mieliśmy powodów mu nie ufać – powiedział Szef międzynarodowego lotniska Hans Hapifhaewrweqfg

Gdy jeden ze współpasażerów zamachowca próbował poinformować o zdarzeniu miejscowe służby, usłyszał w odpowiedzi, że nie można kierować się stereotypami.

Imigrant po odbiorze walizki udał się w nieznanym kierunku.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.