Dramat w egipskim hotelu! Pijani Polacy przejęli władzę w obiekcie!

0
1798
źródło pixabay.com

Jak podaje Ambasada RP w Kairze (Egipt), grupa Polaków przejęła 4* obiekt noclegowy w Szarm El Szejk. Flagową promocją tego obiektu miał być 24- godzinny bar ze wszystkimi alkoholami, serwowanymi przez całą dobę – za darmo!

Od czasu wojny z Państwem Islamskim coraz mniej turystów wybiera opcję wakacji w Egipcie, czy innych destynacjach poza Europą. Te osoby, którym zapach prochu pod hotelem jest niestraszny, a niskie ceny wydają się bardziej kuszące niż zdrowy rozsądek, wybierają wakacje w państwach położonych na przełomie Euroazji lub Afryki Północnej.

Jeden z hoteli postanowił, oprócz niskich cen, zachęcić polskiego turystę opcją „24h open bar” – w której znajdować się miały nielimitowane ilości napojów bezalkoholowych i lokalnych alkoholi.

Oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie. Allotment hotelu wyczerpał się wraz z nadejściem ranka. W ciągu zaledwie 12 godzin od wystawienia oferty!

Polacy, którzy jako pierwsi dotarli do hotelu, od razu po odebraniu opasek „All In” ruszyli szturmem w kierunku baru. Po 15 godzinach ciągłego picia – bar wydał ostatnią kroplę alkoholu.

Zdenerowowani turyści przejęli hotel i wzięli zakładników. Obiecali wypuścić kobiety i dzieci po dostarczeniu nowego zatowarowania baru.

To był istny dramat – mówi właściciel firmy merizon.eu, który był świadkiem wydarzeń

Na miejscu znajduje się Szturmowa Grupa Antyterorystyczna, Policyjna Grupa Operacyjna, wojsko oraz negocjatorzy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamst