Prawo Laski – obywatelski projekt ustawy już w sejmie!

0
1983

Obywatel RP ma prawo wziąć losy państwa w swoje ręce. Demokratyczny ustawodawca daje każdemu narzędzia do bycia kowalem własnego losu. Jedną z możliwości sprawowania władzy przez naród jest obywatelska inicjatywa ustawodawcza. 

Ugrupowanie „Męska Polska”, liczące ponad 30 tysięcy działaczy i sympatyków, zgłosiło w miniony piątek projekt kampani „Prawo Laski”. Sprawa jest na tyle dwuznaczna, że odnosi się do małżeństw oraz związków partnerskich zawartych i trwających minimum 12 miesięcy.

Mężczyźni zaznaczają w projekcie, że kobieta może odmówić tzw „lodzika”, wyłącznie posiadając odpowiednie zwolnienie lekarskie. W innym przypadku seks oralny, winien być stosowany raz, lub nawet częściej w okresie 30 dni kalendarzowych (nazywanym w projekcie – cyklem).

Mężczyźni zapowiadają zgłoszenie poprawki do projektu mówiącej o dniu „lizania muszelki”, na zasadach podobnych.

Polscy parlamentarzyści poprosili Unię Europejską o przeanalizowanie sprawy i jej ewentualnej legalności.

Francuska Komisja Etyki, w ciagu 6 minut od zebrania dała Polsce zielone światło nad przegłosowaniem ustawy i jej ewentualnym wprowadzeniem jej w życie.

Wiele osób twierdzi, że sprawa jest milowym krokiem w udoskonalaniu praw człowieka w Unii Europejskiej.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.