Grudki w wodzie wodociągowej okazały się spermą! Trwa dochodzenie policji.

0
2957
źródło pixabay.com

Jeden z Małopolskich oddziałów SANEPIDU podniósł alarm w sprawie niecodziennego odkrycia. W badanej przez laboratorium próbce wody wodociągowej znaleziono żywe plemniki! Małopolskie władze nakazują dwukrotnie gotować wodę wodociągową oraz zakazują kąpieli kobietom podczas dni płodnych!

Instytut Badań Higieny i Czystości wody z oddziałem w Krakowie co kilka dni sprawdza stan wody wodociągowej. Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich pracowników IBHiC było odkrycie w próbce wody żywych, ludzkich plemników!

Badania trwają. Aktualnie tylko w tej jednej z próbek odkryto nasienie. Jak podają krakowskie media, władze zakazują kąpieli kobietom podczas dni płodnych (aby nie doszło do przypadkowego zapłodnienia) oraz zalecają dwukrotne przegotowywanie wody przed spożyciem (celem poprawy komfortu).

Sprawę bada również policja. Jedną z możliwości wydarzeń jest poszlaka wskazująca na to, że któryś z pracowników naukowych Instytutu mógł się masturbować na terenie obiektu. W takim przypadku „ślady zbrodni”, mogły zostać przypadkowo przeniesione na rękach do laboratorium.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.