Wypadek podczas testów polskiej rakiety kosmicznej. Karambol, zniszczone auta!

0
4232
źródło pixabay.com (CC0)

Media w całym kraju informują o wypadku z udziałem polskiej rakiety kosmicznej. Podczas kolizji zniszczono kilka aut. Policja, wraz z Żandarmerią Wojskową zablokowała autostradę. Kilka osób zostało odwiezionych do szpitala.

Rakieta „Rydz I” wystartowała z Torunia w środę wieczorem. Trajektoria lotu kosmodromu w ostatniej chwili została zachwiana. Pierwszy, polski projekt kosmicznych został zniweczony przez obcą agenturę – poinformował na blogu rzecznik Ministerstwa Obrony.

Prokuratura wojskowa ustaliła, że rakieta napędzana wodą święconą, modlitwą oraz miłością zostałą skalana przez nieznanych osobników, najprawdopodobniej opłacanych przez rząd Federacji Rosyjskiej.

Projekt „Rydz I” miał za zadanie penetrację najodleglejszych zakątków świata, przejęcie obiektów w imieniu IV Rzeczypospolitej, oraz kolonizację planet.

Mimo, że rakieta finalnie została wycelowana w Ministra Obrony, szanse na kolonizację galaktyki, od początku były znikome.

Na pokładzie kosmodromu znajdowali się wyłącznie mężczyźni.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.