W Calais 68-letni mężczyzna podał się za 14-latka celem dotarcia na wyspy!

0
947
źródło pixabay.com

Świat wstrzymał oddech. Władze Francji podjęły próbę zlikwidowania obozu w Calais. Setki autokarów zaczęło przewozić mieszkańców do mniejszych obiektów, gdzie czysto teoretycznie łatwiej będzie upilnować imigrantów. Przy okazji padają rekordy.

68-letni mężczyzna, uchodźca z północnej Afryki próbował dostać się na teren Wysp Brytyjskich dzięki pewnemu procederowi. Poinformował służby, że jest 14-latkiem, wymagającym specjalistycznej opieki, którą zapewnić mu mogą wyłącznie angielscy specjaliści.

Mimo kilkukrotnej próby ustalenia danych, starzec twierdził, że urodził się 14 grudnia 2002 roku. Dodatkowo cierpi na rzadką chorobę skóry, powodującą jej przedwczesne starzenie.

Najgorsze miało dopiero nadejść. Okazało się, że wiele dzieci z obozu zaraziło się tą chorobą i poprosiło o azyl oraz leczenie na Wyspach.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.