Opatentowano nową metodę antykoncepcji dla mężczyzn. Jej skuteczność wynosi 100%

0
2136
źródło pixabay.com (CC0)

Antykoncepcja dla mężczyzn zawsze była tematem niszowym. Mężczyznom celem zabezpieczenia partnerki przez nieplanowaną ciążą zostają kondomy. Właściwie z braku alternatyw ta opcja jest jedyną, jaką można stosować i uważać za całkiem skuteczną.

Kobiety mają przygotowany cały arsenał do walki z nieplanowanym zajściem w ciążę. Tabletki hormonalne, damskie prezerwatywy, wkładki etc. Wszystkie sposoby oprócz głównego zadania potrafią rozregulować organizm, wpłynąć negatywnie na samopoczucie a nawet doprowadzić do problemów z zajściem w ciążę kiedy ta „odpowiednia” chwila w końcu nadejdzie.

Rozwiązanie narastających problemów na linii damsko-męskiej opracował pewien francuski uczony.

Wprowadziliśmy na rynek nowatorski system antykoncepcyjny dla mężczyzn. Sposób który jest znacznie szybszy niż wazektomia a co najważniejsze skuteczniejszy niż kondomy i podwiązanie nasieniowodów razem wzięte. – twierdzi autor kuracji.

Dokładny opis zabiegu opisany jest w broszurce reklamowej kliniki: Mężczyzna wkłada prącie razem z moszną do mini gilotynki po czym mocno zaciska zęby. Obciążone ostrze za jednym zamachem obcina wszystko co tylko możne wpłynąć na poczęcie dziecka.

Skuteczność terapii potwierdziła Państwo Akademia Nauk. Liczne badania i testy udowodniły, że „zgilotynowany” mężczyzna nie jest w stanie spłodzić potomstwa.

Producent objął usługa programem „100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy”.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku