Szykuje się kryzys. Unia Europejska wypłaci biliardowe odszkodowanie za krucjaty.

0
1538
źródło canva.com

Europa nigdy nie zapłaciła za siedem krwawych krucjat odbywających się między XI a XIII wiekiem. Unia Europejska zjednoczyła wszystkie państwa od wschodu do zachodu. W związku z tym odszkodowania i zbrodnie przeciwko ludzkości, jeżeli zostają rozstrzygnięte na naszą, europejską niekorzyść pokryjemy wszyscy – obywatele krajów członkowskich.

12,279 biliona euro – to kwota PKB Unii Europejskiej z 2010 roku oraz koszt jaki będziemy musieli zapłacić za zniszczenie Jerozolimy, na dodatek liczone bez uwzględnienia strat ludzkich! Powyższa kwota jest tak duża, że gospodarka zostanie w brutalny sposób zatrzymana a jedynym sensownym planem spłaty zostanie oddanie jednego z państw członkowskich w rękach muzułmanów.

Największym problemem w całej sprawie jest fakt, że jako strona skarżąca pojawili się w Strasburgu adwokaci Państwa Islamskiego. Jako spadkobiercy całej religii mają wyłączne prawo do odszkodowania. Sprawa o wypłatę zadośćuczynienia już dobiega ku końcowi. Jak oceniają nasze szanse eksperci – Prawdopodobnie sprawę przegramy. 

W odpowiedzi na sądową klęskę, kilku prawicowych polityków zaczęło przygotowywać rozpiskę muzułmańskich najazdów na Europę, korzyści wynikające z zajmowanych przez nich terenów oraz milionowe straty w ludziach podczas setek najazdów. Niestety, czas na złożenie dodatkowych dokumentów w tej sprawie minął i ewentualne roszczenia mogą być rozpatrywane na zasadzie odrębnej sprawy.

W związku z tym, najprawdopodobniej w rękach terrorystów ISIS zostaną całe Niemcy, czemu nie sprzeciwia się Angela Merkel.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.