Rząd podjął dezycję o nowelizacji ustawy o barwach i symbolach narodowych!

0
1898
źródło pixabay.com (CC0)

Mimo oporu opozycji nastąpił udany zamach na orła. od kilku godzin Bielik nie widnieje już na godle Rzeczpospolitej. Jego miejsce zastąpił krzyż. Rządowi eksperci przekonują, że zabieg był konieczny przynajmniej z kilku powodów.

Komisja Heraldyczna działająca przy Instytucie Kultury poparła pucz, do którego doszło nad ranem. Jak twierdzą pracownicy MSWiA, którzy pracowali nad nowym projektem, doznali objawienia.

Pracujący w składzie komisji specjaliści zaznaczyli, że Bielik był symbolem nawiązującym do mrocznych czasów pogaństwa, sodomii, oraz wyzysku polskiego chłopa.

Wiele osób zauważyło, że nowe godło z krzyżem, ma dodatkowy aspekt społeczny.

Każdego roku dochodzi do tysięcy amputacji kończyn z powodu źle wykonanego tatuażu, którego w żaden sposób nie da się zakryć. Zmiana Bielika, na krzyż spowoduje ogromne ułatwienie pracy wioskowym specjalistom upiększającym ciała długopisem z silnikiem od resoraka.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.