Badania potwierdzają. Rude mają takie potrzeby, że dwa razy dziennie bywa mało!

0
1221
źródło pixabay.com (CC0)

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili serię badań dotyczących rudych kobiet. Wyniki zaskoczyły obserwatorów. Okazało się, że zapotrzebowania tych osób są tak wielkie, że raz dziennie to stanowcze minimum, aby je zaspokoić.

Badanie składało się z dwóch etapów. Poznawczego oraz praktycznego.

W fazie poznania kobiety odpowiadały na serię pytań, aby przejść do 24-godzinnej obserwacji. Mimo, że wiedziały, że każdy ich ruch jest rejestrowany, natura wielokrotnie przezwyciężyła ze zdrowym rozsądkiem.

Gdy doszło do etapu odpowiedzialnego za część praktyczną, zadania mocno się skomplikowały. Okazało się, że kobiety o rudym zabarwieniu włosów posiadają na tyle dużą werwę, że programy rejestrujące miały problem z analizą skali.

Wyniki zaskoczyły wszystkich po stokroć.

Okazało się, że kobiety posiadający rudy odcień fryzur, są zmuszone przynajmniej raz dziennie moczyć włosy w bigosie. Wszystko celem utrzymania koloru.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.