PGZ rozpoczyna pracę nad podwodnymi lotniskowcami Anto-Sław. Z przekazanych informacji wynika, że prace nad technologią niezbędną do osiągnięcia celu zostaną zakończone jeszcze w tym roku.
Nowe okręty podwodne powstają z myślą całkowitego wyczerpania potrzeb marynarki wojennej zaledwie jednym, wielozadaniowym typem pojazdu.
Napęd nuklearny, powłoka wykonana z grafenu, zestaw pokładowych rakiet balistycznych, płyta lotniskowa oraz katapulta pozwalającą startować samolotom nawet pod wodą to tylko początek góry możliwości Anto-Sława.
Przedstawiciele MON nie zapomnieli o lotnikach stacjonujących na pokładach podwodnych lotniskowców.
Każdy z samolotów zostanie wyposażony w nowoczesny sprzęt bojowy oraz niewielką płytę lotniskową z której startować będą pojazdy pilotowane przez karły.
Nieoficjalnie mówi się, że wyłącznie Radomska stocznia podjęła się wyzwania stworzenia łodzi mogącej poruszać się pod wodą, na wodzie, po lądzie oraz w powietrzu.
Jeżeli statek przejdzie pomyślnie próby poligonowe, zostanie wprowadzony do służby jako podstawowe wyposażenie wszystkich rodzajów sił zbrojnych.
Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.