Sukces SDiM. Do urzędów w całym kraju trafia tysiące podań o eutanazję.

0
776
źródło pixabay.com (CC0) / By Mateusz Kudła (Own work) [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons

Wystąpienie młodych podczas obrad SDiM zapadło w pamięć widzów. Parlamentarzyści porwani gorączką fejmu zaprezentowali swe polityczne poglądy, w taki sposób, który definitywnie pokazał jak może wyglądać nasza przyszłość.

Dzieci czując światła kamer popuściły wodze fantazji, wykrzykując zasłyszane hasła. Lekko totalitarne, odrobinę śmieszkowe wypowiedzi przedostały się przez media gwarantując młodym „start” i ciągnący się ogon chwilowej sławy.

Wypowiedzi niestety zmroziły krew w żyłach osób, które z zaniepokojeniem patrzą na rozwój nowoczesnej Polski.

Tysiące osób wystosowało w akcie desperacji prośbę do MSWiA, która zawiera podanie o zezwolenie na eutanazję tych z dzieci, których radykalne poglądy mogą wpłynąć negatywnie na dalsze losy Rzeczpospolitej.

Podanie zawiera alternatywną opcję, rozpatrywaną przez ministerstwo w przypadku odrzucenia głównej prośby.

Seppuku czyli japońskie rytualne samobójstwo ma być dopuszczone w granicach czasowych dla osób odpowiedzialny za wykreowanie tak pogmatwanych umysłów. Ustawodawca przewidział tu miejsce między innymi dla rodziców, wychowawców, pedagoga szkolnego etc.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.