Jest zimno. Będzie jeszcze zimniej. Zemsta Putina w drodze do Polski.

0
7358
źródło Canva.com

29 lipca 1921 w Prószkowie (woj. Opolskie) zanotowano najniższą w historii Polski temperaturę – 40,2°C. Prawdopodobnie takie temperatury za kilka dni pojawią się w Polsce. Zemsta Putina (bo tak nazwano zimne prądy zmierzające  w naszym kierunku) została odkryta zupełnie przypadkowo poprzez przeczytanie depeszy przez Polskiego dziennikarza!

Krzysztof Hejnzer przechadzając się ze swoim yorkiem w pobliżu ambasady Rosji znalazł leżącą na chodniku kartkę. Normalnie przeszedłby obok nie zwracając uwagi na leżący dokument, gdyby nie w/w mini piesek, któremu papierek przekleił się do łapki.

– Czytałem, że u Ciebie jest -50°C
– Zaraz sprawdzę.
– Sprawdź.
– Tak jak mówiłem. -30°C.
– Nie wierzę. Na pewno jest – 50°C.
– No, chyba, że na dworze!

Po przeczytaniu tej wiadomości wszystko było jasne! Idą ogromne mrozy, o których wiedzą już Rosjanie, a polskie media milczą. Prawdopodobnie jest to zamach stanu prowadzony przez antyunijne rządy PIS i prorosyjskie działania kilku posłów.

Rzecznik rządu Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że powyższe informacje to kpina,  a tekst z tajemniczej kartki to żart o Saszy i jego koledze mieszkającym w Australii. Kto twierdzi inaczej ten hiena, półpolak, żyd i prowokator.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.