Naukowcy znaleźli środek likwidujący objawy PMS. Zażywanie go będzie obowiązkowe

0
1094
źródło pixabay.com (CC0)

PMS czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego stał się obusieczną bronią w rękach kobiet. Mimo, że wielokrotnie używany do wyjaśnienia ich burzliwej natury, wielokrotnie bywa kością niezgody w biznesie i życiu prywatnym.

Jedna z firm farmaceutycznych podjęła się wyzwania opracowania szczepionki przeciw PMS. Badania trwały kilka ostatnich lat, pochłaniając przy okazji olbrzymie nakłady finansowe.

Mimo braku środka farmakologicznego, działania firmy zwieńczono sukcesem.

Główną przyczyną napięcia przedmiesiączkowego są hormony. Kobieta bez bolca dostaje pierdolca. Z tym możemy walczyć tylko w jeden sposób. Gwarantując maksymalną ilość bolca, w maksymalnie krótkim czasie. – czytamy w konspekcie.

Unia Europejska celem walki z PMSem wprowadzi elektroniczny zapis bolcowania.

Kobieta, na tydzień przed krwawienie, będzie musiała zostać wybolcowana nie mniej niż 6 krotnie w sposób analogowy, lub tranzystorowy.

Za brak bolcowania, pod karą finansową, a w skrajnych przypadkach nawet pozbawienia wolności odpowiadać będą same kobiety.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.