Fakty mówią same za siebie. Homoseksualiści są zarażeni tzw. „gejowską bakterią”

0
1140
źródło pixabay.com (CC0)

Podejrzenia zagorzałych przeciwników homoseksualizmu zostały potwierdzone. Amerykańscy naukowcy potwierdzili obecność „gejowskiej bakterii” w krwiobiegu osób deklarujących pożądanie do osób tej samej płci.

Bakterię Pedalus Homosksualis można rozpoznać po tęczowym ubarwieniu. System immunologiczny po wykryciu ataku, rusza do obrony celem spacyfikowania i zneutralizowania najeźdźcy.

Niestety, organizm nie może dać sobie rady z „gejowską bakterią”, która brutalnie odpiera ataki i przechodzi do kontrofensywy gwałcąc i dokonując rzezi na przeciwciałach.

Badanie potwierdzające tezę przeprowadzone empirycznie pod czujnym nadzorem specjalistów w dziedzinie homofobii. Jak stwierdzono, dwa osobniki dowolnego gatunku, zarażone „gejowską bakterią” po pewnym czasie wykazują skłonnosci homoseksualne.

Co ciekawe zarażenie jest dokonane wyłącznie przez kontakt fizyczny, wyłącznie osobników tej samej płci. Oznacza to, że „gejowska bakteria” typu – 1, ma siostrzaną „lesbijską” odpowiedniczkę typu – 2, odpowiedzialną za homoseksualne skłonności kobiet.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.