Minister Trumpa: w ciągu dwóch lat wybudujemy mur na granicy USA i Żoliborza!

0
1136
źródło pixabay.com (CC0)

Wybudowanie muru między Stanami Zjednoczonymi, a Żoliborzem jest głównym zadaniem nowego rządu USA. Decyzja całkowicie zmienia dotychczasowe obietnice, w których Republikanie planowali postawienie ogrodzenia na granicy z Meksykiem.

Donald Trump zapowiedział, że w ciagu dwóch lat, powstanie wysoki na 5 metrów, długi na szerokości całej granicy mur pod napięciem. Dodatkowym zabezpieczeniem mają być wilcze doły, zasieki, zestaw wysokiej klasy monitoringu przemysłowego oraz wieże strażnicze.

Aktualnie prowadzony jest nabór do specjalnych oddziałów ochrony granic. W pierwszym roku działania muru, ma stanąć wyselekcjonowany, świetnie wyposażony personel w sile 20 tysięcy strażników.

Do tego czasu granicy pilnować będą policjanci, strażacy, ochotnicy, rolnicy oraz oddział listonoszy z Bronksu.

Ponieważ budowa muru jest niezbędna na całej granicy żoliborskiej, do jego budowy wykorzystamy wszystkie niezbędne siły. Od bezrobotnych, przez więźniów, po sieroty. Cała Ameryka buduje swoją granicę – oświadczył sekretarz ochrony USA.

Republikanie ogłosili, że koszt budowy muru na całej granicy z Żoliborzem może wynieść co najmniej 300 miliardów dolarów. Kwota choć nieodwracalnie zniszczy gospodarkę, jest niezbędna i popierana przez 98% obywateli USA.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.