Zatrzymania w całej Polsce! Ponad 300 kobiet aresztowanych po „one night stand”

0
3607
źródło pixabay.com (CC0)

Zaczęło się od niewinnego flirtu w klubie. Następnie były syreny radiowozów, funkcjonariusze i aresztowania, które lawinowo pogrążyły Rzeczpospolitą. Wszystko przez młodego prawnika, którego wpis na portalu społecznościowym zrobił furorę.

Kobieta, którą poznałem nazywa się Ola. Ogromne, zielone oczy, długie nogi, krwisto czerwone usta, wzniosłe niczym Tatry piersi. Piliśmy alkohol, rozmawialiśmy o przyszłości. Problemy zaczęły się niespodziewanie. – twierdzi młody mężczyzna.

Jak zaznacza oskarżyciel, kobieta już wtedy wydawała się podejrzana, ale zamroczenie alkoholowe spowodowało brak reakcji. Gdy nastał ranek, a promile krążące we krwi lekko zelżały – prawda wyszła na jaw.

Sterczące piersi okazały się być mocno wypchanym stanikiem typu push up, nogi wydłużone dzięki koturnom, pojawiły się pierwsze oznaki odrostów, a ogromna ilość pudru przykrywała stado czerwonych pryszczy.

Była to zupełnie inna kobieta, niż ta, którą poznał podczas alkoholowej libacji!

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, otrzymali zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa z art. 197 kk §1. Kobieta została zatrzymana do wyjaśnień. Prokurator zadecyduje o jej dalszym losie. – twierdzi oficer prasowy KPP w Warszawie.

Po publikacji przez mężczyznę postu z opisem zdarzenia, policja w całym kraju odnotowała setki zgłoszeń. W ponad 300 przypadkach funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu kobiet.

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub PODSTĘPEM doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.