Antykoncepcja prowadzi do prostytucji, szaleństwa oraz wypłukuje witaminy.

0
1844
źródło pixabay.com (CC0)

Amerykańscy naukowcy udowodnili doświadczalnie, że korzystanie z antykoncepcji (tabletek, pigułek, wkładek wewnątrzmacicznych oraz masturbacji) prowadzi do prostytucji, szaleństwa oraz wypłukuje witaminy.

Potwierdziliśmy bardzo starą i znaną teorię. Nie może być mowy o pomyłce. Dane nie kłamią. – mówią specjaliści.

Zespół naukowców badania nad swoją tezą prowadził przez ostatnie 10 lat.

Sypialiśmy ze swoimi stałymi partnerkami, namawialiśmy kobiety na przygodny seks, oraz korzystali z usług „profesjonalistek”. Wszystko celem zebrania odpowiedniego materiału dowodowego – twierdzą naukowcy.

Wyniki eksperymentów są niesamowite. Wynika z nich jednoznacznie, że każda kobieta, korzystająca z antykoncepcji może być potencjalną prostytutką!

Ponad to środki antykoncepcji wypłukują witaminy z organizmu, powodują ból głowy, martwice jąder oraz ogólną suchość w ustach.

Groźniejsza od antykoncepcji jest tylko masturbacja, która grozi nieodwracalną ślepotą.

Lekarze powołujący się na klauzulę sumienia, otrzymają odpowiednie narzędzia do walki przez piętnowanie, z niecnym, antyrządowym procederem.

Każda osoba korzystająca z jakiegokolwiek zabezpieczenia może spodziewać się z wykluczeniem ze społeczeństwa. Oczywiście pod warunkiem, że oskarżona jest kobietą.

W końcu nie każda kobieta jest prostytutką, ale wszystkie prostytutki korzystają z antykoncepcji.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.