„Zbuduj sobie czołg M1 Abrams” prenumerata dostępna w całej Europie!

0
1125
źródło pixabay.com (CC0)

Od 1 marca, europejczycy mogą wziąć udział w wyjątkowej promocji. Osoba, która postanowi wykupić prenumeratę gazetki „Czołg, przyjacielem rodziny” będzie mogła złożyć sobie prawdziwy pojazd, konstrukcji amerykańskiej – M1 Abrams!

Zbuduj dokładną replikę 1:1 czołgu M1-Abrams. Twój M1A2SEP będzie postrachem sąsiadów, listonoszy, przyjaciół córki, oraz kolegów żony! – takimi słowami reklamowany jest produkt z gazetki.

Jak ustalili eksperci, replika będzie w pełni mobilna oraz zdolna do użytku bojowego.

Osoby, które zdeklarują wykupienie prenumeraty otrzymają dodatkowo zestaw pocisków przeciwpancernych, karabin maszynowy (do wyboru w wersji przeciwlotniczej lub małego kalibru), oraz zestaw siatek maskujących na wszystkie pory roku!

Mimo, że produkt jest skierowany dla klienta indywidualnego, gazetki cieszą się uznaniem min. rządu w Polsce oraz rebeliantów w Donbasie.

Aby złożyć czołg należy wykupić prenumeratę 3000 gazetek. W każdym, cotygodniowym wydaniu będą dostarczane części do samodzielnego montażu.

Przeszkodą w zakupie gazetki może być jej cena. Mimo, że pierwszy egzemplarz ma kosztować tylko 9,90 pln, następne wydanie, ma pojawić się w kioskach w cenie 8000 pln.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.