Naukowcy sprawdzili czy kobiety puszczają bąki. Okazało się, że nie są ludźmi.

4
1925
źródło pixabay.com (CC0)

Badania zaskoczyły naukowców. Gdy spierano się o to, czy kobiety puszczają bąki, okazało się, że prawda, choć oczywista mocno komplikuje zupełnie inny wątek. Pewne jest tylko jedno. Kobiety nie puszczają bąków. Nie są też ludźmi.

Pierwszy etap działań otworzyły sondy uliczne. Sondy, które określone przez badaczy zostały mianem „tajemniczych”.

Żadna z napotkanych dziewczyn, nie potwierdziła, aby kiedykolwiek była świadkiem aby jej koleżanka, matka, siostra, bądź nawet przypadkowo napotkana kobieta puściła bąka.

O fizjonomię ankietowanych, nie trzeba było nawet pytać. Próba podjęcia rozmowy zakończona była kategoryczną odmową udzielenia odpowiedzi.

Drugim, kończącym badanie eksperymentem był wywiad z mężczyznami posiadającymi więcej niż pięć partnerek w ciagu ostatniej dekady.

Mimo podejrzeń, niewiele osób chciało rozwinąć temat problematyki zadawanych przez ankietowanych pytań.

Ludzki organizm produkuje od kilku, do kilkuset gramów gazu dziennie. Spektrum ilości jest dość szerokie, ale zawsze zachowane. – twierdzą naukowcy.

Podsumowując sprawę, jeżeli kobiety nie puszczają bąków nie mogą być ludźmi. Prawdopodobnie nie posiadają również duszy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

4 KOMENTARZE

  1. Jestem prawie pewien, że moja stara jest człowiekiem. Potrafi tak siarczyście walnąć, że aż koty zdezorientowane chowają się za kanapą. A amerykańscy naukowcy kiedyś przeprowadzali badania, które udowodniły powiązanie takiego zachowania zwierząt z nadchodzącym niebezpieczeństwem.