USA: Zbadano „zielone mgiełki” ze szklanki Clinton. Wyniki są zaskakujące!

0
2003
źródło pixabay.com

Hillary Clinton, na konferencji prasowej wypluła do szklanki trzy „zielone mgiełki”. Jeden z dziennikarzy, zainteresował się sprawą i zabrał zawartość pozostawionej szklanki. Wyniki badań, którym poddał próbkę zaskoczyły ludzi na całym świecie.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że Hillary Clinton jest Reptilianką. Jest to bardzo stary gatunek jaszczuro-ludzi, który potrafi asymilować się w społeczeństwie, a co najważniejsze posiadł możliwość naturalnego kamuflażu. Wystarczy zdjęcie danej osoby, żeby jaszczuro-człowiek przybrał twarz i proporcję kształtów każdego z nas – twierdzi szef labolatorium, w którym przebadano próbkę.

Poniżej prezentujemy film ze zdarzenia.

https://youtu.be/ZUrRaasNHwI

Ciekawostką sytuacji jest fakt, że „zielone mgiełki” wyplute przez Hillary były jej ikrą, co oprócz oczywistego faktu bycia Reptilianką stawia ją w świetle złej matki (niewiadomo czy ikra została złożona i porzucona czy był to rodzaj aborcji).

Spekulanci piszą również o cytacie z Księgi Objawienia rozdział 16 wers 13. – I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka.

Wszystko wskazuje na to, że Hillary nie zostanie Prezydentem US. Powyższe dane sporządził komitet wyborczy Donalda Trumpa.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.