Protesty w Niemczech. Lewica ma nową ikonę – walczący gimnazjalista!

2
1977
źródło Canva.com

Manifestacje w największych Niemieckich miastach, naga wolontariuszka z transparentem i opinia publiczna wbijająca polityków w fotele. Wszystko za sprawą imigrantów, którzy gwałtem i rabunkiem podziękowali za spokój, pieniądze, wikt i opierunek zapewnione przez Niemieckie władze.

Każdy walczy z chaosem wywołanym przez imigrantów jak może. Jedni wychodzą na ulice, drudzy piszą, ale większość i tak się nie zgadza. Oczywiście za wyjątkiem lewicy, która również wyszła na ulicę… przekonując, że ataki na kobiety nie mogą być początkiem ksenofobii, a wrzucanie wszystkich imigrantów do jednego worka z bandytami to stanowcza przesada!

Tak samo stwierdził młody Hans Schuisster. Mieszkaniec małego miasteczka, przy którym znajduje się obóz. Jego rodzice są w nim wolontariuszami. Mimo, że jego ojciec bywa opluty i okradany, a matka zmuszana do dziwnych, niezrozumiałych zachowań, cała trójka dalej wierzy, ze robią to dla lepszego dobra. Nawet po tym, gdy matka małego Hansa została pobita i molestowana… młody lewicowiec postanowił walczyć w znany tej grupie społecznej sposób. Masturbacją.

Młody Hans masturbuje się nawet 30 razy dziennie. Rodzina kupuje tony lubrykantów i chusteczek higienicznych, aby młody się „nie zatarł”. Ten młody performem swym zachowaniem pokazuje, że zamiast gwałcić kobiety, może zaspokajać się na własną rękę. Podobno przygotowano kilka spotkań z młodym mentorem dla mieszkańców ośrodków. Niestety nie znamy jeszcze informacji nt. ilości chętnych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

2 KOMENTARZE