Pijasz energetyczny wyciąg z tygrysa? Naturalne składniki nadają mu walory smakowe!

0
911
źródło pixabay.com (CC0)

Na rynku napoi energetycznych zawrzało. Naukowcy potwierdzili, że w jednej z topowych marek może się znajdować tauryna pobierana w sposób zgodny z naturą. Producent milczy, konsumenci odwracają się od marki.

Tezę o specjalnej recepturze wyciągnęli sami internauci. Dziesiątki osób potwierdziło, że podczas picia napoju odczuwają delikatne masowanie podniebienia i dziwny zapach.

Zagadkowy jest również sam skład napoju, który daje furtkę do dalszych przypuszczeń.

Producent wskazuje na etykiecie produktu, że w jego skład wchodzi tauryna. Organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów biogennych, który może być wytwarzany z nasienia byka a nawet tygrysa.

Przypuszczalnie dodawana do roztworu mieszanka nadaje energetykowi odpowiedni kolor, smak oraz zapach a co najważniejsze „energetycznego kopa”.

Naukowcy zastrzegają, że picie wyciągu z tygrysa nie zagraża zdrowiu. Co najwyżej może być kojarzone z obciąganiem zwierzakowi.

Bon appetit!

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku