Polski Precedens. Rzeczpospolita została wykluczona z Unii którą sama stworzyła.

0
1165
źródło pixabay.com (CC0)

Rząd RP podjął decyzję utworzenia koalicji anty europejskiej. W jej skład miała wejść Polska oraz kraje zainteresowane obaleniem socjal-demokratycznych rządów Wspólnoty. Wynik tych działań zaskoczył wszystkich.

Decyzja o rozpoczęciu przygotowań do stworzenia koalicji została podjęta wiele miesięcy temu. Tajny projekt zakładał podzieleni obowiązków proceduralnych na resorty tak aby prace nad jej uruchomieniem szły wielotorowo.

Z początkowymi trudnościami spotkało się MSWiA które zostało oddelegowane do przygotowania gruntu na poziomie administracyjnym. Problemy miał również szef MSZ który omyłkowo wysłał konspekty projektu do rzecznika Unii Europejskiej.

Mimo kłód rzucanych przez los, starania polskiego rządu zaowocowały utworzeniem unii anty europejskiej.

Niestety, urzędnicy pracujący nad jej uruchomieniem zapomnieli dostosować wymogi do realnych możliwości potencjalnych kandydatów. W tym RP. Co poskutkowało odrzuceniem wniosku o przyjęcie.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku