Śmiecisz w lesie? Spokojnie! Naukowcy potwierdzili, że to da się leczyć!

0
2093
źródło pixabay.com (CC0)

Naukowcy przeprowadzili serię wnikliwych badań dotyczących osób śmiecących w lesie. Wynik zaskoczył badaczy. 

Ankiety zostały przeprowadzone na grupie 60 tysięcy osób deklarujących wyrzucanie śmieci do lasu. Prawie połowa z nich otrzymała w swoim życiu mandat za zanieczyszczanie środowiska.

Naukowcy profilujący śmieciarzy wzięli pod uwagę ich stan psychiczny, wygląd oraz inteligencję. Badacze są zgodni – wszyscy którzy wyrzucają nieczystości w niedozwolonych miejscach są do siebie podobni.

Stanowcza większość ankietowanych ma niski współczynnik IQ, wadę wymowy, garba, małego penisa (lub jego całkowity zanik) oraz tzw. ryj buraczanego wydymańca – twierdzą naukowcy z Massachusetts.

Wnioski względem socjalizacji śmieciarzy nasuwają się same.

Naukowcy potwierdzili, że istnieje cień szansy na wyleczenie ludzi z choroby nakazującej wyrzucanie gruzu i innych nieczystości na ściółkę leśną. Zabieg jest prosty lecz nieodwracalny. Wystarczy zastosować procedurę polegającą na amputacji głowy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku