Mecz Polska Niemcy ustawiony! Czy UEFA ma już nagrane spotkanie?

0
1668
źródło pixabay.com

Czy Polacy naprawdę wygrają przebieg dzisiejszej potyczki? Jeden z internetowych portali sportowych podaje gotowy wynik meczu oraz proponuje obejrzenie rywalizacji… już teraz! Kilka godzin przed spotkaniem!

Portal Stazzjon Isport, internetowa platforma miłośników sportu daje możliwość obejrzenia dzisiejszego meczu Polska-Niemcy w… przedpremierze!Wszystkie najlepsze akcje są do zobaczenia nie tylko za darmo, ale również w postaci long play’a – całego meczu.

Lądowanie na księżycu było ustawką. Gdyby pierwszy człowiek zdobył ziemskiego satelitę w roku 1969, już teraz byśmy jeździli tam na wakacje. W związku z tym, władze serwisu postanowiły przedstawić kulisy meczy Euro 2016 odgrywanych na francuskiej ziemi i pokazać całe wydarzenie… już kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania – twierdzą założyciele serwisu.

Osoby, które mają wykupione bilety na stadion nie mogą w to uwierzyć. Twierdzą, że jest to co najmniej konfabulacja. Rzecznik Prasowy portalu Stazzjon Isport, śmieje się z takich informacji dodając, że na murawie grają, to prawda, piłkarze, ale widoczni tylko i wyłącznie z rzutników hologramowych ustawionych nad trybunami.

Aby obejrzeć najlepsze momenty dzisiejszego spotkania kliknij w poniższy obrazek:

źródło pixabay.com
źródło pixabay.com

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.