Oglądanie „dokonań” Legii Warszawa w LM może poważnie szkodzić!

0
934
źródło pixabay.com

Jeden na czterech kibiców „dokonań” Legii Warszawa w Lidze Mistrzów skraca swoje życie nawet o 20 lat. Mimo tych wyników, kibice i tak wytrwale oglądają mecze swoich faworytów, bagatelizując zagrożenia z tego wynikające.

Mecz Legii z Realem musi odbyć się bez świadków. W innym przypadku, kolejna porażka (a zakładany wynik przez bukmacherów to 10:0 red.) może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi oraz ciężkimi do wyleczenia powikłaniami – twierdzi w oświadczeniu UEFA wraz z Ministerstwem Zdrowia

Świadkowie gry stołecznych piłkarzy mogą spodziewać się m.in. straty pieniędzy na bilety, szybciej starzejącej się skóry, raka płuc, konieczności wyprowadzenia stomy, chorób wenerycznych, nadciśnienie tętniczego oraz udaru mózgu.

Minister Zdrowia prosi aby każda osoba, która zdecyduje się na oglądanie meczu Wojskowych w telewizji lub internecie, założyła opaskę na oczy lub okulary, w których uprzednio pomaluje szkła czarną farbą olejną.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.