Córka Kopacz deklaruje: Wygra PIS, wyjeżdżamy do Kanady!

0
1107
źródło Flickr.com autor PlatformaRP

31-letnia córka Ewy Kopacz, Katarzyna jest pełna obaw w związku z jesiennymi wyborami. Kobieta boi się powrotu PIS-u i zapowiada, że jeśli formacja Jarosława Kaczyńskiego wygra wybory to „upuszczą Polskę”. Trzymamy kciuki, że informacja zostanie oficjalnie potwierdzona, a sama córka zabierze ze sobą mamę.

Kochamy Polskę. Nie kupuję tych fałszywych słów PiS o Polsce w ruinie. To podła propaganda na użytek kampanii wyborczej. Mama zastała Polskę drewnianą, a zostawia murowaną! – opowiedziała „Super Expressowi” Katarzyna Kopacz.

Córka Ewy Kopacz powołując się na klauzulę sumienia podkreśla, że PiS będzie Złym Wilkiem jak w bajce o Trzech Świnkach. Będzie „dmuchał”, „chuchał” i próbował zburzyć domki z siana, patyków i cegiełek jakie zostawia rząd PO.

Do wypowiedzi swojej córki odniosła się szefowa rządu. Jak twierdzi jej córka zawsze lubiła bajki i sypiać z rękoma pod kołderką.

-To jest mój cel również, by nie tylko moją córkę, ale tych wszystkich młodych, wykształconych ludzi zatrzymać w Polsce. A żeby to zrobić, trzeba zatrzymać PiS i Kaczyńskiego. Jeżeli go nie zatrzymamy – wyjedziemy zabierając kilku imigrantów, chętnie mężczyzn – powiedziała premier Kopacz.

Po tych wypowiedział ranking PiS wzrósł o 24 punkty procentowe. Podobno na www.polakpotrafi.pl, jednego z najbardziej rozpoznawalnych serwisów zbierających środki na różne startup’y mają być zbierane pieniądze na bilety lotnicze dla rodziny Pani Premier.

źródło Pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw