Mecz o wszystko Polska – Irlandia – znamy wynik i nowego sponsora!

2
1237

Mecz Polska – Irlandia jest najważniejszym piłkarskim wydarzeniem tego roku. To dzięki niemu wejdziemy do mistrzostw Euro 2016 lub będziemy śledzić przed telewizorami poczynania drużun innych narodowości. Spotkanie rozpoczęło się w niedzielę, 11 października o godzinie 20:45. 

Od kilku meczy obserwujemy tzw. zasadę „Pięciu Minut Lewandowskiego” lub „Prawa Lewandowskiego”, które staje się powoli zasadą i pewnego rodzaju standardem. Oznacza ona, że czas w którym wyjdziemy do łazienki czy skoczymy po piwo będzie najlepszym urywkiem meczu. Momentem, w którym najładniejsze podania, bramki oraz gole będą przelatywać z prędkością światła.

Jak ogłosił sondaż przeprowadzony przez grupę Analytics Social Loperamidum większość osób, których dotknęło „Prawo Lewandowskiego” była w łazience – ok. 84% ankietowanych. Rozwolnienie najczęściej dotyka najzagorzalszych kibiców!

Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że któraś z firm produkująca organiczne związki chemiczno – opioidowe, czyli leki przeciwbiegunkowe weźmie patronat nad dalszymi losami reprezentacji. Z najnowszych informacji wynika, że nowym sponsorem zostaje firma produkująca lek STOPERAN.

Wynik końcowy 2:1 dla Polaków zawdzięczamy dr. House’owi. Jesteśmy w FINAŁACH MISTRZOSTW EUROPY!!!

Stoperan - The Onion Daily
źródło – Digart.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw

2 KOMENTARZE