Śpiewające narządy w spocie Ministerstwa Zdrowia

0
1454
źródło Ministerstwo Zdrowia

„Lubię sobie popić i popalić, pokrochmalić” – zaczyna śpiewać mózg prawdziwego, rodowitego polaka, który korzysta z życia jak Pan Bóg przykazał! Niestety jak się okazuje, wątroba i inne organy mają mu za złe rozpustnego życia i proponują wzięcie przykładu z duchownych i egzystencję w celibacie.

Ciekawostką są stwory jakie zostały wymyślone przez agencje kreatywne – przykładem działań „brand hero” wymyślono śpiewające organy ludzkie, które uskarżają się niczym baba podczas krochmalenia na pracę mózgu. Inspiracją dla działania była podobno gra Little Big Planet.

Postaramy się przybliżyć czytelnikom bohaterów pierwszego z serii spotów Ministerstwa Zdrowia.

Mózg

Mózg - The Onion Daily

Lubi przypalić blanta, wypić setkę wódki i pospać do południa. Niestety Mózg jest bezrobotny, bo nie ma pracy dla ludzi z wykształceniem w tym kraju. Podobno miał kiedyś żonę, ale została premierem i odeszła od niego.

Wątroba

Wątroba - The Onion Daily

Niestety jest zawsze wkurzona. Nigdy nic nie chce albo twierdzi, że ją coś boli. Kiedyś między nią, a mózgiem wystąpił pewien mezalians, ale okazało się, że ich potrzeby są zbyt różne, aby mogli do siebie pasować.

Płuca

Płuca - The Onion Daily

Mimo, że się nie przyznają, to są w stałym związku. Podobno Lewe z Prawym ze sobą nawet sypiają, a zaczęło się niewinne od pęcherzyków. Lubią trochę pikanterii, jednak nie mogą sobie popalić, bo wątroba się na nie obraża.

Jelita

nacpane4

Mają problem z pracą. Twierdzą, że jest gówniana. Niegdyś pracowały jako copywriter, ale okazało się, że mają problem z treścią. Czasami dostają skurczów.

Serce

nacpane5

Ciągle naćpane. Ponieważ upadły jak były małe, mają problem z osobowością dwubiegunową. Podobno gdy jego jedna komora uderza, to druga zaraz się odzywa.

Poniżej prezentujemy jakże uroczy film. Czekamy również na informację ile ta produkcja kosztowała.

źródło TVN24.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw