Tysiące zgwałconych mężczyzn! Czy w tym roku pojawią się chrześcijańskie patrole?

0
971
źródło pixabay.com

Parawaning Grażyn i Januszów nad Polskim morzem to plaga do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Gdy oni rodzinnie spędzają czas, zagradzając jak największe połacie plaż to inni, jeszcze młodzi i krzepcy wczasowicze próbują swoich sił w poszukiwaniu kochanek i przygody na jedną noc. Niewielu z nich chwali się przykrymi konsekwencjami, jakie przyniosły im samcze instykty.

Chrześcijańskie patrole pojawiły się już we wszystkich miejscowościach wczasowych. Na całej długości linii brzegowej patrole składające się z atrakcyjnych i skąpo ubranych dziewcząt wierzących i oddających cześć Jezusowi szukają w dyskotekach zdrajców dekalogu.

Najczęstsze zastrzeżenia do zachowania mężczyzn mają kobiety, które widzą zdradę lub same są do niej namawiane.

Dla tych mężczyzn przygotowałyśmy coś interesującego. Karę, którą zapamiętają na długo i nie będą już nigdy chcieli zdradzać lub pożądać żony bliźniego swego – mówią wolonatariuszki.

„Pacjenci” są badani w dwojaki sposób. Najpierw sprawdzane jest ich prawdomówstwo i posiadanie stałej partnerki, a w drugiej części pod lutę wolontariuszek idzie zachowanie mężczyzn, gdy dowiedzą się, że zabawiana przez nich kobieta… ma męża!

Każdy mężczyzna łamiący reguły narzucone mu przez katolicką wiarę trafia do sypialni jednej z wolonatiuszek. Tam zaczyna się zabawa na którą czekał, lecz w wydaniu dość niespodziewanym. „Pacjenci” są przywiązywani do łóżek, a następnie chłostani i analnie gwałceni tym co jest akurat pod ręką.

Jak narazie z tysiąca ukaranych mężczyzn, zaledwie dwóch zgłosiło sprawę do prokuratury. Mimo mocnego materiału dowodowego zebranego przez śledczych – mężczyźni wycofali zeznania, gdy okazało się, że kobiety mają filmy i nagrania dokumentujące całe zajścia.

Najbardziej zniesmaczeni są właściciele klubów i pubów mieszczących się na bałtyckiej linii brzegowej – Z roku na rok jest więcej rodzin z dziećmi niż imprezowiczów. Skandal i upodlenie społeczne. – twierdzą.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.