Twierdziła, że jest księdzem i została napadnięta. Teraz siedzi w psychiatryku!

0
853
źródło pixabay.com

Na komendę policji zadzwoniła kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy o napadzie. Gdy patrol przyjechał na miejsce zdarzenia, zastał kobietę, która szybko zrelacjonowała co się wydarzyło.

Kobieta przedstawiła sie jako proboszcz napadniętej parafii. Ponieważ policjanci, uznali, że kobieta nie może być księdzem, a już napewno nie głową wspólnoty wezwano pogotowie, które ją obezwładniło i odwiozło do zakładu psychiatrycznego.

Po 48 godzinach kobieta została uwolniona przez prawnika wspólnoty. Okazało się, że przetrzymywana jest Pastorem Kościoła Anglikańskiego.

Jak twierdzą policjanci, mogła powiedzieć, że „jest w jakieś sekcie”. Komendant oraz wierni z pobliskiej parafii rzymsko-katolickiej stoją murem za działaniami posterunkowych.

Z powodu zatartych śladów, śledztwo w sprawie napadu umorzono.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.