Kaczyński: Przyjmujemy plan odbudowy RP, opracowany przez Różalskiego!

0
991
źródło pixabay.com

Nikt nie mógł przypuszczać, że spotkanie Marcina Różalskiego (zawodnika MMA) z Kubą Wojewódzkim (showman’em, celebrytą) zakończy się planem odbudowy Polski.

Zauważyliśmy, że ten młody człowiek ma plan. Prosty, ale genialny. Dzięki niemu sfinansujemy progam 500+ oraz poprawimy poziom życia rodaków. Po delikatnych poprawkach oczywiście – powiedział rzecznik rządzącej partii na konferencji prasowej

Koncepcja zakłada zlikwidowanie sejmu i senatu oraz wprowadzenia monarchii absolutnej, której kierować będzie sam Jarosław Kaczyński.

W następnych krokach planowane jest przeszkolenie rolników do rozpoczęcia szklarniowego sadzenia kokainy i marihuany, które zdominują światowy rynek produkcyjny oraz dystrybucyjny.

Kościół, przeciwny wprowadzeniu powyższej kampanii, wycofał postulany po przyznaniu 4% PKB Zjednoczonego Królestwa Polski.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.